sobota, 12 kwietnia 2014

Opel Combo C Tour 1:43 MinichampsNiewielka furgonetka Combo C produkowana w latach 2001-2011 z racji swoich rozmiarów oraz doskonałych opinii użytkowników zyskała szerokie uznanie, jako lekki, pakowny samochód uniwersalny.  Oferowane przez producenta wersje nadwoziowe pozwalały na konfigurację samochodu według potrzeb klienta, który do wyboru miał między innymi solidnego furgona czy luksusowego rodzinnego mini vana. Również gama zastosowanych w samochodzie aż ośmiu różnych jednostek napędowych dawała szerokie pole wyboru. 

Warto nadmienić, iż pierwsze Ople Combo bazowały technicznie na Oplu Kadettcie E, dwie kolejne, czyli Combo B i C na następujących po sobie Corsach II i III, aż wreszcie po prezentacji nowego modelu w 2011 roku znacznie rozrośnięty Combo skoligacony został z rodziną Fiatów Doblo.
Model prezentowany na zdjęciach pochodzi z kolekcji Minichamps. Samochodzik jak widać przedstawia skromniejszą wersję Tour. Dlaczego skromniejszą? Rzucają się w oczy czarne zderzaki, atrapa chłodnicy oraz brak relingów dachowych, które występowały w lepszych odmianach tej wersji. Mimo to, autko prezentuje się naprawdę dobrze. Wszystkie elementy ładnie z sobą spasowano, ładnie wykonano felgi oraz logotypy. Bardzo realistycznie wyglądają także czarne obwódki wokół okien. Lakier nie pozostawia wiele do życzenia, jest równy, a jego wyważona warstwa nie zalewa linii podziału nadwozia. 

1 komentarz:

 1. Super models that have posted to date
  I highlight them the T-3, a very good piece and more in your combinción VolksWagen chassis cab.
  The Nysa Ambulcnia who called my attention

  The Opel Vivaro A very good piece with the combo, which I like very much and more in this color suits him like a glove.

  407 Moskwitch That we share, and I detail everything inside me not to like in black


  Congratulations and greetings models

  ;)

  OdpowiedzUsuń