czwartek, 26 maja 2016

Audi A6 1:43 Minichamps

Wraz z pokazywanym kilka tygodni temu modelem Audi A6 w wersji C6, w mojej kolekcji nalazła się także jego odmiana kombi, czyli Avant. Dziś chciałbym pokazać Wam to autko, które oczywiście pochodzi z niemieckiej wytwórni Minichamps i wykonane jest tradycyjnie w skali 1:43. Jak już wiecie, trudno w tym przypadku doszukiwać się rażących wad. Znów mamy do czynienia z bardzo ładnie odwzorowanym i złożonym modelem. Wszystkie detale odtworzono z dużą starannością, zarówno te na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Odrobinę lepiej mogły by być dopasowane klosze reflektorów, ale nie jest to jakiś rażący mankament. Ogólnie oceniam model wysoko. Zapraszam do galerii.
11 komentarzy:

 1. Bardzo fajna sztuka. Ładnie wykonany. Przydałoby się trochę więcej tekstu, ale ogólnie jest dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tekst był przy okazji poprzedniego A6 C6, toteż odpuściłem rys historyczny, a model jaki jest każdy widzi;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Rozumiem. Proponuję podlinkować w tym poście tamten z historią, aby można było łatwo do tego wrócić. :-)

   Usuń
 2. Witaj Szymonie! Zgadzam się z Twoją oceną. Model naprawdę bardzo udany i z całą pewnością świetnie uzupełnia Twój minizbiorek Audi ;)

  Pozdrawiam!

  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję Piotrze, dziękuję;) mam nadzieję, że mój mini zbiorek Audi powoli będzie się dalej powiększał;) na razie co prawda nie mam nowości spod znaku czterech kółek ale kto wie..;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Model bardzo ładny. Nie wiem jak w rzeczywistości, ale na zdjęciach staranność dopasowania kloszy reflektorów specjalnie nie razi. Z czystej ciekawości: czy model jest ciężki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo, to metalowe nadwozie i plastikowe podwozie. Wszystkie detale z plastiku, więc nie odstaje wagą od innych modeli w skali 1:43.

   Usuń
 4. Muy buen Audi, otro de los tantos, muy similares entre si, bellos coches de la marca de este siglo XXI.
  Abrazo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Bienvenido Juanh ! Por desgracia , están condenados coches más modernos que se dicta estilistas Tales patrones . Qué le gusta o no. Personalmente, me gusta el Audi A6 un poco como si sólo porque no es muy clara y es difícil de ver en absoluto. Pero me encanta miniaturas ; )

   Saludos!

   Usuń
 5. Dobrze! Wreszcie myślę, że mam to: Audi oznaczenia są równań liniowych z dwiema niewiadomymi ( "A" i "C"). I te same samochody muszą mieć te same wartości dla dwóch niewiadomych. Na przykład, A6 C6 jest całkowicie różna od A6 C5, pomimo takiej samej wartości dla "A", ¿prawda?
  ¡Uff! Nigdy nie zrozumiem Niemców. Czy nie łatwiej nazwę i rok, aby wymienić swoje samochody?

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pablo, ja w równaniach zawsze byłem słaby;) całe szczęście nie muszę się zagłębiać w klucz nazewnictwa poszczególnych modeli niemieckich samochodów;) ważne, że oni sami wiedzą o co chodzi;)

   Pozdrawiam!

   Usuń