poniedziałek, 1 września 2014

Valtra T190 1:43 Universal HobbiesValtra to czołowy skandynawski producent ciągników i maszyn rolniczych. Firma każdorazowo w oddzielnym porozumieniu z klientem dla niego konfiguruje wybrany model ciągnika, tak by stuprocentowo spełniał oczekiwania kontrahenta. Moja Valtra T190 może nie była indywidualnie konfigurowana, ale przyjechała do mnie z bardzo daleka na osobiste zamówienie. Ta wspaniała, wielka maszyna doczekała się swojej zminiaturyzowanej wersji nakładem Universal Hobbies. 

Oczywiście zmniejszona została do mojej ulubionej skali – 1:43. Mnogość detali, wspaniałe wykonanie oraz solidność, to tylko kilka z wielu opisów, jakie cisną się na usta oglądając ów model. Bardzo szczegółowo odwzorowano wnętrze kabiny. Duży nacisk położono na wszelkie detale związane z obsługą maszyny. Wspaniale odwzorowano podwozie oraz elementy robocze ciągnika. Pięknie prezentuje się także masywna obudowa silnika oraz felgi. Nie będę ukrywał, że model praktycznie przy pierwszym kontakcie trafił do ścisłej czołówki „tych ulubionych”.  Na żywo miniatura prezentuje się imponująco, a tych, którzy nie mają możliwości oglądania jej gołym okiem, zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć. 


2 komentarze:

  1. Potęga;) już na zdjęciach wygląda potężnie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Model jest naprawdę duży. Z wszystkich ciągników, które ostatnio dotarły do mnie, ten jest największy i najbardziej efektowny.

      Usuń