czwartek, 12 listopada 2015

Audi A6 Limousine 1:43 Schuco

Audi A6 C7 po raz pierwszy pokazano publicznie na Paris Motor Show w 2011 roku. Następca modelu C6 przyjęty został z wielkim entuzjazmem i już tego samego roku do produkcji weszły dwie wersje nadwoziowe – Limousine i Avant. Klienci mogli wybierać pomiędzy siedmioma jednostkami napędowymi, w tym dwoma dieslowskimi, a od 2012 także hybrydową.  W 2012 ofertę rynkową uzupełniły modele Allroad bazujące na wersji Avant oraz wspomniana wersja A6 Hybrid.


Audi A6 C7, w porównaniu ze swoim poprzednikiem, oferował wyższy poziom komfortu oraz znacznie lepszą kulturę prowadzenia. Lepsze osiągi były wynikiem m.in. ograniczenia masy pojazdu w stosunku do modelu C6. W 2014 roku, ponownie na targach motoryzacyjnych w Paryżu, zaprezentowano wersję C7 po liftingu. Być może, niektórych z Was dziwi, że w moim zbiorze znalazł się oto model tak nowoczesnego samochodu jak współczesne Audi A6. Szczerze mówiąc i mnie przez chwilę ów fakt zadziwiał, ale wydaje mi się, że nadeszła pora by tchnąć w mój zbiór nieco świeżości. Myślę również, że Audi doskonale się do tego nadaje. Przyznam, że nie bez znaczenia pozostawała tu również fantastyczna promocja w jednym z zachodnich sklepów, dzięki której udało mi się nabyć kilka modeli w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Tak więc po trochu świadomych działań i zbiegu okoliczności moja kolekcja wzbogaciła się o bardzo efektowne pozycje, które zamierzam Wam niebawem pokazać. Model, który chciałbym Wam zaprezentować dziś, to Audi A6 C7 Limousine wyprodukowany przez Schuco – firmę cenioną przez kolekcjonerów i zbieraczy przede wszystkim za wysoki poziom swoich wypustów. Nie inaczej jest w przypadku opisywanej miniatury. Wszystkie detale zdają się być wykonane perfekcyjnie. Pięknie wykonano zarówno bryłę nadwozia, jak i podwozie modelu. Zadbano o szczegółowość elementów zawieszenia, felg oraz reflektorów. Warto zwrócić uwagę na efektowny grill. Największe wrażenie z pewnością robi jednak wnętrze wozu, w którym odwzorowano niemal każdy szczegół na desce rozdzielczej oraz środkowej konsoli. Mam nadzieję, że moje fotografie choć w części oddają urok tego wspaniałego modelu. Zapraszam zatem do ich obejrzenia. 
10 komentarzy:

 1. Tak masz rację : jestem zaskoczony. Ale, na inny sposób, myślę, że to nonsens ładowania kolekcję z twardymi zasadami, ponieważ są do zbierania do zabawy i radości.
  I czy można dostać wspaniały wzór jak to Audi, w przystępnej cenie; nie ma nic o tym myśleć!

  Cieszyć !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pablo, doskonale trafiłeś w sedno. Zbieranie to przede wszystkim ogromna zabawa i radość. Każdym kolejnym zakupom towarzyszy to wyjątkowe uczucie jakby się było dzieckiem w sklepie ze słodyczami;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Dobry wpis ten samochód jest bardzo dobra, a kolor czuje się świetnie.

  Model jest doskonała dobra robota z tym Audi Schuco.

  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Przyjacielu, model jest doskonale zrobiony i trudno oderwać od niego wzrok.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Niezła kolubryna ;) Jako typowy pasażer tramwajów i autobusów mogę sobie jedynie wyobrazić jaki komfort oferuje ten samochód w rzeczywistości. A model naprawdę imponuje nie mniej niż prawdziwy samochód !

  Pozdrawiam !

  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotrze, dobrze trafiłeś z tą kolubryną;) Audi jest wielkie i robi wrażenie na drodze. Cóż, też mogę sobie jedynie powyobrażać jak się takim wozem jeździ, ale miniaturka także cieszy;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Hermoso Audi Finster, me gusta mucho su gran parrilla delantera.
  Abrazo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juanh , mi amigo , gran parilla este coche es impresionante, igual que su silueta. Es realmente una hermosa modelo .

   Usuń
 5. Mnie też zaskoczyłeś. Nie pomyślałbym, że takie auto pojawi się w Twoim "muzeum";) bardzo fajny model, powinieneś więcej takich pokazywać.

  OdpowiedzUsuń