środa, 30 marca 2016

Lamborghini Gallardo Superleggera 1:43 Kyosho

       Ostatnio zrobiło się u trochę „niemiecko”, toteż postanowiłem dziś pokazać Wam kolejne włoskie cudo, które już od jakiegoś czasu cieszy moje oczy. Zapowiadałem już nieco wcześniej, iż Lamborghini Gallardo zagościło w mojej kolekcji hurtowo, toteż wydaje mi się, że model, który widzicie na poniższych zdjęciach, nie jest raczej dla nikogo zaskoczeniem. Ta piękna, grafitowa miniatura wyprodukowana została przez firmę Kyosho. Jest to pierwszy model tego producenta w moim zbiorze i przyznać muszę, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego jakością wykonania.

     Wysoce detalizowany, pięknie złożony i pomalowany model, stanowi z pewnością jeden z jaśniejszych punktów mojego skromnego zbioru. Nie będę wymieniał wszystkich jego zalet, bo z łatwością dostrzegalne są na poniższych fotografiach. Podkreślę jedynie, iż wielkie wrażenie zrobiło na mnie wnętrze wozu oraz elementy podwozia z pięknie odwzorowanymi detalami układu hamulcowego. Precyzja wykonania ruchomych elementów także zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i choć nie jestem ich zwolennikiem, w tym przypadku muszę przyznać, że efekt wziął górę. Zapraszam Was zatem do obejrzenia kilku zdjęć mojego pięknego Lamborghini Gallardo Superleggera. 14 komentarzy:

 1. Piękny model! Bardzo mi się podoba otwierana klapa. Ponadto świetne wykonanie. No i samochód ma też odpowiedni rodowód :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już wiele razy podkreślałem, ja nie jestem zwolennikiem otwieranych elementów. W przypadku tego modelu są one zrobione na tyle dyskretnie i dokładnie, że są akceptowalne;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Naprawdę klasa. Model doskonały. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na żywo wywołuje jeszcze lepsze wrażenie. Cieszę się, że Ci się podoba;)

   Usuń
 3. Słyszałem tylko pochwały o tym japoński producent; Twoje zdjęcia na pewno nie zaprzeczaj.
  A kolor sprawia, że model wygląda ostry i mocny. Imponujący

  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pablo, przyjacielu, cieszę się, że model Ci się podoba. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością Kyosho, a co za tym idzie, pewnie nie ostatni to model tego producenta w mojej kolekcji.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Witaj Szymonie ! Piękny i efektowny model. Tylna otwierana klapa robi ogromne wrażenie. Nic tylko pogratulować takiej perełki w kolekcji ;)

  Pozdrawiam !

  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) cieszę się Piotrze, że model Ci się podoba. Dumny jestem z niego, jak i z całej kolekcji;)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Przyznam że za takimi supersportowymi autami nie przepadam, ale trzeba oddać że wykonanie jest świetne. A kolor wygląda bardzo dobrze (jednak to nie jest obiektywna opinia, bo bardzo lubie szare auta xD )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie jestem wielkim fanem tego typu aut ale poziom wykonania nie pozwolił mi przejść obok niego obojętnie. A kolor pasuje do niego idealnie;)

   Usuń
 6. Hermoso como todo Lamborghini, a pesar de ser de estos modelos siglo XXI tan futuristas.
  Abrazo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Me gusta este modelo . Yo no tenía intención de su compra, pero cuando vi cómo se hace y barato ... No dudé ; )

   Saludos!

   Usuń
 7. Tengo un Lamborghini parecido a éste de Kyosho pero en una versión menos recargada, también se le abre el alojamiento del motor. Tuve muchos modelos de la marca japonesa pero a escala 1:18 hace mucho tiempo y eran excelentes, puedes apostar a que compres el modelo que compres de Kyosho siempre te vas a llevar algo con mucha calidad.

  saludos!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Esta es mi primera y hasta ahora el único modelo Kyosho . Estoy sorprendido muy positivamente por su calidad. Además , se añade la alegría del hecho de que yo era capaz de comprarlo por un precio muy bajo .

   Saludos!

   Usuń