środa, 23 września 2020

Mercedes Benz 230 1:18 Norev

Zapewne pamiętacie, jak nie dawno nie potrafiłem wyjść z zachwytu nad niebieskim Mercedesem W123, a tydzień temu nad ceglastym? Nie mogłem sobie odmówić nabycia kolejnej zachwycającej miniatury tego samochodu. Tym razem chciałbym wam pokazać czarną wersję 230E, która również zasiliła moją kolekcję. Nie będę się rozpisywał nad różnicami pomiędzy poszczególnymi  egzemplarzami, ponieważ poza kolorem, nie ma żadnych. Nie ma też żadnych rozbieżności w poziomie wykonania oraz detali poszczególnych miniatur. Wszystkie są równie piękne i tak samo wywołują mój zachwyt, dlatego dziś bez przedłużania zaproszę Was od razu do galerii.

PS. wyczekiwany przez Was wpis o Starze 28 pojawi się już w najbliższy weekend. 


6 komentarzy:

 1. Po niebieskiej wersji jedzie do mnie zielone kombi ,no myślałem że ja mam bzika ale jak widać zbieranie modeli tylko dla koloru to już wariactwo ale sam już nie wiem czy ty nie są jajca już , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro dla Ciebie kilka merców to jajca, to co powiesz na moją mini (mega) kolekcję Volkswagenów T3? ;) Lubię mieć mini kolekcje modeli samochodów szczególnie mi bliskich. Dlatego właśnie, pewnie jeszcze nie jeden się pojawi zarówno merc, vw czy... kamazów też mam wiele;)

   Pozdrawiam;)

   Usuń
 2. To okropne. Z tym kolorem wygląda jeszcze bardziej realistycznie niż inne 230E. Szczegóły robią wrażenie, ale najbardziej zwracam na siebie uwagę silnik. Zresztą żeby obejrzeć ten model trzeba założyć śliniaczek. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha masz rację:) mam te Mercedesy już jakiś czas i ciągle nie mogę wyjść z podziwu;)

   Pozdrawiam;)

   Usuń
 3. automodele eu tez maja podobne mercedesy z norewu 1:18 nawet combi !!!

  OdpowiedzUsuń