niedziela, 15 czerwca 2014

Opel Combo C Furgon 1:43 Minichamps

Nie dawno w mojej kolekcji pojawiła się kolejna wersja popularnego samochodu dostawczego spod znaku błyskawicy, czyli Opla Combo C. Tym razem prezentowany model to wersja furgon często spotykana na polskich drogach choćby z charakterystyczną sygnałówką poczty polskiej.  Samochodzik pochodzi z dilerskiej edycji firmy Minichamps i jak widać na załączonych fotografiach prezentuje się bardzo dobrze. Wszystkie elementy doskonale ze sobą spasowano, dobrze wyważono warstwę lakieru oraz zadbano o może nie liczne, ale dobrze wykonane elementy ozdobne. 


Ładnie prezentują się felgi, charakterystyczne duże lusterka oraz wycieraczki, zarówno przednich jak i tylnych szyb. Drażni może nieco stercząca i zbyt gruba antena umieszczona na dachu pojazdu, ale ostatecznie nie zaburza ona efektu jaki robi ów model na oglądającym. Dodać muszę, że obok posiadanych już przeze mnie Vivaro, Movano oraz Combo w wersji Tour świetnie uzupełnia mój zbiór dostawczaków.


2 komentarze:

 1. Very good piece is a good piece Combo Minicmahps, as you will not notice the quality.

  regards


  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I like quality of Minichamps models. Fact, sometimes the quality could be better but generally I think is very good. Thank You for visit;)

  Regards!

  OdpowiedzUsuń