środa, 7 października 2020

Mercedes Benz 200 T 1:18 Norev

W kilku komentarzach, zwłaszcza tych na naszym fejsbukowym profilu, pojawiły się pytania o wersję kombi pokazywanych wcześniej mercedesów W123. Klasycznego kombiaka, nie mogło zabraknąć w mojej kolekcji, dlatego dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam pierwsze, i jak dotąd jedyne, kombi W123 jakie posiadam. Model oczywiście wykonano w skali 1:18, a odpowiedzialnym za niego jest francuska firma Norev. Podobnie, jak pokazywane wcześniej sedany, tak i kombi wykonano na najwyższym poziomie. 


Model posiada skrętne koła, ruchome zawieszenie tylne, flokowane podłogi oraz bagażnik. Przez otwierane drzwi oraz maskę możemy zajrzeć do wnętrza pojazdu, a także podziwiać makietę silnika. Myślę, że dłuższe opisywanie tego modelu jest zbędne. Pozwólcie więc, że po prostu zaproszę Was do galerii.    4 komentarze:

 1. Z tą najwyższą jakością to bym nie przesadzał. Model oczywiście ładny i wart polecenia, ale pewne niedociągnięcia ma, Norev zrobił bardzo dużo jeśli chodzi o jakość ale do AutoArt jeszcze trochę brakuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie można go porównywać z AA, to zupełnie inny świat. Moim zdaniem ten modelik deklasuje konkurentów w podobnym pułapie cenowym. Oczywiście sam Norev jest bardzo nierówny, ale ten Mercedes naprawdę jest udany:) Osobiście najbardziej razi mnie brak jakichkolwiek nadruków na oponach, a Ty co uważasz za niedociągnięcia? Dzięki za odwiedziny i komentarz;)

   Pozdrawiam;)

   Usuń
 2. Witam myślę że kombi jest jeszcze lepsze niż sedan co do Noreva w przedziale cenowym od 205 do 400zl nr 1 ,robi świetną robotę szczególnie w modelach otwieranych a w szczególności plus za modele bez wad czego nie można powiedzieć o innych producentach do AA nie ma co porównywać bo to inna półka cenowa ale inni producenci mogą się uczyć jak zrobić model otwierany w miarę dobrej cenie dla Kowalskiego .

  OdpowiedzUsuń